FA | ENG
درباره ما

گروه صنعتی غرب فلنج  در سال 1358 همزمان با دوره ای که نيازهای داخلی کشور اعم از صنعتی و غیرصنعتی از دیگر کشورها تأمين می گردید و حمایت چندانی از صنایع داخلی انجام نمی گرفت با هدف تولید فلنج و اتصالات فولادی در شهرستان کرمانشاه سال تأسیس گردید .

با توجه به اهمیت جایگاه صنایع  نفت ، گاز و نياز اين مراکز به تولید داخلی محصولات از جمله انواع فلنج ها واتصالات فولادی ، این شرکت را بر آن داشت تا با تلاشی وصف ناپذیر به تولیدات استاندارد و در راستای خودکفائی صنعتی به موفقیت های بسیاری نایل آید .

در سال 1383 با احداث کارخانه جدید در تهران و با  بهره گیری از فضا و امکانات متفاوت و تجهیزات پیشرفته تحولی شگرف در ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات این شرکت بوجود آمد .

در کارخانه جدید به همراه  سالن های تولید با اجرای طرح های توسعه ، همچنین تولید محصولات جدید ظرفیت تولیدی این شرکت به 15000 تن در سال افزایش یافت .

در حال حاضر این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات مدرن ، آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین استفاده از دانش و تخصص کارشناسان مجرب ، قابلیت افزایش تولید تا سقف 50000 تن در سال را دارا می باشد . مشارکت در ساخت تجهیزات بزرگترین پروژه های کشور از افتخارات این واحد به شمار می رود .

کليه محصولات غرب فلنج  طی مراحل مختلف کنترل کیفی بطور مستمر بر اساس استانداردهای معتبر جهانی از تهیه مواد اولیه تا مراحل ساخت و تحویل ، کنترل و بازرسی می گردد .با استقرار سیستم مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه ISO 9001,14001,18001.IMS مدیران و کارکنان این مجموعه را بر آن داشت تا شعار تولید با کیفیت بالا و مشتری مداری را سرلوحه وظایف خود قرار دهند .

این مجموعه با استفاده از تجربیات دیرینه خود و بهره گیری از مراکز علمی مورد تأیید و استانداردهای معتبر جهانی و بهره وری از نیروهای متخصص ، دستگاههای مدرن فورج ، پرسهای آهنگری و فورمینگ ، ماشینهای ساخت زانو و سه راهی وسایل تست و کنترل کیفی و دیگر امکانات لازم در مکانی با طراحی و ساختار مناسب توانسته است تولیدات خود را با کیفیتی مطلوب و در حد استانداردهای بین المللی ارائه نماید .

گروه صنعتی غرب فلنج  هم اکنون یکی بزرگترین تولید کنندگان انواع فلنج و اتصالات  و تامین کننده انواع لوله در سطح کشور محسوب شده و با در اختيار داشتن تکنولوژی لازم در این زمینه قادر است در امور مشاوره فنی ، طراحی ، ساخت و نصب پروژه های مورد نياز ، خدمات مورد نظر را ارائه و اجرا نماید .